НЕДЕЛЕН РЕПЕРТОАР на 3д кино Битола во периодот од 05-09.07.2022

Вто. 05.07.2022 – 18:00 – Мињони: Подемот на Гру (3D)

Вто. 05.07.2022 – 20:00 – Елвис (2D)

Сре. 06.07.2022 – 18:00 – Мињони: Подемот на Гру (2D)

Сре. 06.07.2022 – 20:00 – Елвис (2D)

Чет. 07.07.2022 – 18:00 – Мињони: Подемот на Гру (3D)

Чет. 07.07.2022 – 20:00 – Тор: Љубов и грмотевица (2D)

Пет. 08.07.2022 – 18:00 – Мињони: Подемот на Гру (2D)

Пет. 08.07.2022 – 20:00 – Тор: Љубов и грмотевица (3D)

Саб. 09.07.2022 – 18:00 – Мињони: Подемот на Гру (3D)

Саб. 09.07.2022 – 20:00 – Тор: Љубов и грмотевица (2D)

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Претплатете се за новости

You May Also Like

Кармен Ексклузив заедно со своите пријатели и клиенти прослави 30 години успешно работење

30 години „за влакно пред другите“. 30 години пример за многумина како…

Грција втора во светот според бројот на најчисти плажи – 581 плажа ја доби ознаката Сино знаме, Халкидики убедливо води

Грчките плажи се меѓу најчистите во светот, а Халкидики и островот Родос…

НЕЗАБОРАВ 2022 Песни за Битола – втор дел (ВИДЕО)

Ако одите во Битола, на Дулие градот ќе ви ги отвори своите…

Новата песна на битолската група „Фаворити“ совршена за првиот свадбен танц

„Ти си ми сè“ е името на новата песна на битолската група…