parking kino nas
nedelna programa

Вторник (25.07)

  • 20:15ч. – Ледена доба (2002)PG.
  • 22:00ч. – Повикување (2013)R.

Четврток (27.07)

  • 20:15ч. – Врба (2019)PG-13.
  • 22:00ч. – Амелија (2001)R.

Петок(28.07)

  • 20:15ч. – Златна прилика (2008)PG-13
  • 22:00ч. – Италијанска афера(2003)PG-13

Недела(30.07)

  • 20:15ч. – Приказна за играчките(2003)PG-13.
  • 22:00ч. – Враќање во иднината(1985)PG
meblo trejd cestitka
Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Претплатете се за новости

You May Also Like

Џепането како културен, историски и рекреативен центар – Магистерски труд на Искра Јовевска од Битола

Продолжуваме со презентирање на магистерските трудови изработени од 6 млади архитекти од…

ООУ „Ѓорѓи Сугарев“ Битола го доби признанието за Најдобра установа од областа на заштитата, образованието и рехабилитација на лицата со попреченост

Фондацијата ,,Професор д-р Љупчо Ајдински”, а на предлог на Сојузот на специјални…

Петти Акатист кон Мајката Божја во храмот „Пресвета Богородица“ во Битола

На 08.04.2022 г., во петтиот петок од Великиот пост, Митрополитот Преспанско-пелагониски и…

Хиподром во близина на Кравари – магистерски труд на Елена Босилковска

Елена Босилковска од Битола, магистриран архитект на Архитектонскиот Факултет при Универзитетот „Св.…