parking kino nas
праркинг ре

Среда (13.09)

  • 19:30ч. – Транспортер 2 (2005) PG-13
  • 21:30ч. – Повикување 3 : По желба на ѓаволот (2021)R

Четврток (14.09)

  • 19:30ч. – Џон Вик 2 (2017)R
  • 21:30ч.-Подмолност 3 (2015) PG-13

Петок (15.09)

  • 19:30ч. – Големиот херој 6 (2014) PG
  • 21:30ч. – Мамурлак 2 (2011) R

Недела (17.09)

  • 19:30ч. – Авантурите на ТинТин : Тајната на еднорогот (2011 ) PG
  • 21:30ч.- Желба за брзина (2014) PG-13
Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Претплатете се за новости

You May Also Like

Џепането како културен, историски и рекреативен центар – Магистерски труд на Искра Јовевска од Битола

Продолжуваме со презентирање на магистерските трудови изработени од 6 млади архитекти од…

ООУ „Ѓорѓи Сугарев“ Битола го доби признанието за Најдобра установа од областа на заштитата, образованието и рехабилитација на лицата со попреченост

Фондацијата ,,Професор д-р Љупчо Ајдински”, а на предлог на Сојузот на специјални…

Петти Акатист кон Мајката Божја во храмот „Пресвета Богородица“ во Битола

На 08.04.2022 г., во петтиот петок од Великиот пост, Митрополитот Преспанско-пелагониски и…

Хиподром во близина на Кравари – магистерски труд на Елена Босилковска

Елена Босилковска од Битола, магистриран архитект на Архитектонскиот Факултет при Универзитетот „Св.…