Никогаш не е рано да се резервира летниот одмор. Токму затоа ЛЕТО 2023 во ЈК Травел од денес веќе е во продажба.

Резервирајте и искористете попуст и до -25% од апартманското сместување во Грција со почетни цени од 58€ за 8 дена и 7 ноќи.

jk

ЈК Травел нуди широка и квалитетна понуда на апартманско сместување во Грција, а Ваше е само да го изберете местото каде ќе уживате наредното лето.

Својот одмор може да го резервирате и да платите ОНЛАЈН, постапка од неколку чекори која ќе ви одземе само неколку минути.

Кои се ПОНУДИТЕ за апартманско сместување во Грција:

✔️КАЛИТЕА | Посеидон, Теа, Мариа, Димитра, Меропи

✔️ПОЛИХРОНО | Елена, Алекс Лукс

✔️ПАРАЛИА | Атина

✔️ЛЕПТОКАРИЈА | Yalos, Јанис

✔️ВРАХОС | Ирини, Велисариос

✔️ГЕРАКИНИ | Декавил

РЕЗЕРВИРАЈ СЕГА И ЗАШТЕДИ‼️

Целосната понуда видете ја ТУКА

За било какви прашања обратете се до канцелариите на ЈК Травел

JK Travel
Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Претплатете се за новости

You May Also Like

Кармен Ексклузив заедно со своите пријатели и клиенти прослави 30 години успешно работење

30 години „за влакно пред другите“. 30 години пример за многумина како…

Академијата за боречки вештини „ЗА НЕД ДО“ го прослави 40-от роденден

Кунг Фу Клубот кој гордо го носи името на сопствениот град „Битола”…

Грција втора во светот според бројот на најчисти плажи – 581 плажа ја доби ознаката Сино знаме, Халкидики убедливо води

Грчките плажи се меѓу најчистите во светот, а Халкидики и островот Родос…

МЛАДИТЕ СЕ ИДНИНАТА – краток документарен филм

Филмот зборува за младите и нивните размислувања – зошто би останале да…