Време е за највеселиот, најубавиот и најфилмскиот месец во годината ☃️ДЕКЕМВРИ ☃️.

?Овој месец 3Д Кино е полн со големи филмски наслови кои ќе ги израдуваат гледачите од сите возрасти.

?Во големата сала не очекуваат Мени, Ламборгини, Мачорот во чизми, Боби и Биби, Аватар и I Wanna Dance With Somebody.

?Во малата сала по цена од 100 денари ќе можете да ги погледнете Од рајот, Роден лажго, Вселенското момче и Меч со две острици.

? Нека започне забавата со 3Д Кино Битола

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Претплатете се за новости

You May Also Like

Ново детско катче во Битола – Игротека Jungle fun

Битола доби уште едно катче наменето за најмилите – Игротека Jungle fun…

За лицемерното смирение…

Покрај вистинското смирение постои уште и лажливо смирение. Тоа е суетното “смирение”,…

„Парите се отепувачка“ на Ристо Крле, актуелна реалност на Македонците, 84 години од првата изведба

Во 1938 година првпат беше изведена драмата „Парите се отепувачка“ од Ристо…

Академијата за боречки вештини „ЗА НЕД ДО“ го прослави 40-от роденден

Кунг Фу Клубот кој гордо го носи името на сопствениот град „Битола”…