jk

ЈК Травел, пионер во креирањето на незаборавни патувања, е воодушевен што имаше шанса да биде дел од големиот саем за туризам во Истанбул. Нивниот посветен тим помина неколку денови на овој престижен настан, фокусирајќи се на склучување на ексклузивни договори за крстарењата, кои дефинитивно го редефинираат начинот на кој се гледа светот.

jk 8

„Како дел од нашата посветеност да обезбедиме исклучителна вредност за нашите клиенти кои ни ја даваат довербата со години, ЈК Травел наскоро ќе ги презентира ексклузивните зделки кои ги направивме тука на оваа голема светска смотра на туризмот. Нашите специјални понуди се создадени за да го направат вашиот одмор од соништата попристапен од кога било досега. Имаме шанса, со нашата експертиза, да овозможиме нашите клинети од нашите ЈК туристички консултанти, да добијат крстарења кои ги надминуваат нивните очекувања„ – истакнуваат од ЈК травел.

jk 1

Без разлика дали го планирате вашиот следен одмор, барате инспирација за патување или едноставно сте љубопитни за тоа што светот има да понуди, овој тим е тука да ви посака добредојде со одлични зделки од најновите понуди на светските крузинг компании, директно.

jk 2

„Во JK Travel, ние веруваме во повеќе од само патување, ние веруваме во создавање спомени кои траат цел живот. Нашите нови крстарења се внимателно избрани за да обезбедат највисоки стандарди на удобност, луксуз и забава. Со JK Travel, вие не само што резервирате патување, туку тргнувате на уживање кое одговара на секој аспект од вашите желби за патување„ – истакнуваат од ЈК ТРАВЕЛ.


Првата авантура на која Ве води ЈК Травел е крстарење на Атина / Миконос / Кушадаси / Патмос / Крит (Хераклион) / Санторини, патување кое ќе се реализара во мај по цена од 469 евра.

Не ја пропуштајте оваа шанса да ја отклучите вратата за вашата следна голема авантура. Светот е огромен, а неговите чуда се на дофат со JK Travel.

JK Travel е водечка туристичка агенција специјализирана за обезбедување луксузни одмори со крстарење. Со долгогодишно искуство и страст за истражување, се посветени да им понудат на клиентите неспоредливи искуства од патувањето. За повеќе информации, посетете ја нивната веб-страница или следете ги на социјалните мрежи.

JK Travel
Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Претплатете се за новости

You May Also Like

Чај од ловоров лист за кашлица и воспалено грло

Ловорот се користи во третман на дигестивни и кардиоваскуларни нарушувања, гихт и…

„Парите се отепувачка“ на Ристо Крле, актуелна реалност на Македонците, 84 години од првата изведба

Во 1938 година првпат беше изведена драмата „Парите се отепувачка“ од Ристо…

За лицемерното смирение…

Покрај вистинското смирение постои уште и лажливо смирение. Тоа е суетното “смирение”,…

Ново детско катче во Битола – Игротека Jungle fun

Битола доби уште едно катче наменето за најмилите – Игротека Jungle fun…