Црвениот кармин е главен козметички производ и тоа не е без причина. Зрачи со самодоверба, женственост и сигурно ќе даде впечатлив изглед секогаш кога ќе ставите. Уште повеќе, црвениот кармин изгледа одлично и на слики!

Црвениот кармин е навистина шик и модерен и сигурно ќе ги заврти главите на мажите и особено на жените секогаш кога ќе го нанесете.

Тоа е нијанса на која можете да се потпрете во секоја пригода и може веднаш да додаде доволно сјај на вашиот изглед. Вашите неверојатни слики во црвен кармин заслужуваат подеднакво неверојатен гламур за да бидат екстравагантни.

Нема нијанса која не и прилега на секоја жена, потрудете се да ја пронајдете Вашата…лесно е…

lipstick 791761 1280

Претплатете се за новости

You May Also Like

Грција втора во светот според бројот на најчисти плажи – 581 плажа ја доби ознаката Сино знаме, Халкидики убедливо води

Грчките плажи се меѓу најчистите во светот, а Халкидики и островот Родос…

НЕЗАБОРАВ 2022 Песни за Битола – втор дел (ВИДЕО)

Ако одите во Битола, на Дулие градот ќе ви ги отвори своите…

Новата песна на битолската група „Фаворити“ совршена за првиот свадбен танц

„Ти си ми сè“ е името на новата песна на битолската група…

Музички перформанс на Стефанија & Владимир во Офицерски

Вечерва, 12.09. 2002 во Офицерски дом Битола со почеток од 20 часот…