Sequence 01.00 01 4solza i smea1 06.Still001

Комичното шоу Солза и смеа со новогодишен скеч им ја честитаат новата 2024 година на своите верни обожаватели. Новата сезона која носи нова свежина и многу хумор во нивниот препознатлив стил е во соработка и продукција на Читај бе.

Следете ги нивните најнови скечови и комични видеа на ТИК ТОК.

meblo trejd cestitka
Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Претплатете се за новости

You May Also Like

Чај од ловоров лист за кашлица и воспалено грло

Ловорот се користи во третман на дигестивни и кардиоваскуларни нарушувања, гихт и…

„Парите се отепувачка“ на Ристо Крле, актуелна реалност на Македонците, 84 години од првата изведба

Во 1938 година првпат беше изведена драмата „Парите се отепувачка“ од Ристо…

За лицемерното смирение…

Покрај вистинското смирение постои уште и лажливо смирение. Тоа е суетното “смирение”,…

Ново детско катче во Битола – Игротека Jungle fun

Битола доби уште едно катче наменето за најмилите – Игротека Jungle fun…